Erdinç Aksakal Martial Arts and Sports Academy olarak 1985 yılında başlayan spor hayatımız boyunca elde ettiğimiz bilgi birikimi ve tecrübelerimiz ile amacımız, üyelerimize Mücadele Sporları ile birlikte atletik performanslarını maksimum yeterliliğe çıkaracak eğitimleri vererek daha bilinçli spor yapmalarını sağlamak ve gelişimlerini hızlandırarak sporu bir yaşam tarzı haline getirmelerine yardımcı olmaktır. Bu sebeple sizin için en iyi sonuçları almak adına kişisel antrenörlük ve sportif yaşam koçluğu hizmetleri üzerine odaklanmış bulunmaktayız.

Erdinç Aksakal Martial Arts and Sports Academy olarak önceliğimiz, üyelerimize kendilerini ve sevdiklerini her durumda kişi ve kişilere karşı koruyabilecekleri eğitimlerin yanı sıra sürekli güncellenen antrenman programlarımızla daha bilinçli spor yapmalarını sağlamak ve gelişimlerini hızlandırarak maksimum verimi alabilmelerini sağlamaktır.

Erdinç Aksakal Martial Arts and Sports Academy her üyesini bir proje olarak ele alır ve onları en üst seviyeye ulaştırma amacını taşır. Marka olarak sahip olduğu prensip ve kendine özgü kültür sayesinde aynı zamanda sosyal bir oluşum olarak da hizmet vermektedir.